Financování


Bydlení v přírodě s městem na dosah.

JAK PROBÍHÁ FINANCOVÁNÍ BYTU

Nejobvyklejším způsobem financování koupě nového bytu je hypoteční úvěr. Společnost Emipa Real Invest má pro své klienty nasmlouvané výhodné podmínky hypotečních úvěrů u několika bank. Rezervační poplatek 20 000 Kč a zálohu ve výši ideálně 20 % kupní ceny bytu včetně DPH (v sazbě platné ke dni platby) hradí klient z vlastních prostředků. Platby dalších splátek uvolňuje banka postupně v tzv. uzlových bodech výstavby projektu.

Klienti, kteří budou hradit kupní cenu hotově posílají jednotlivé platby ve stejných uzlových bodech jako klienti, kteří financují přes hypoteční úvěr

Máte li zájem o individuální řešení Vašeho financování využijte nezávazné konzultace s naším úvěrovým specialistou nebo si jednoduše ověřte všechny parametry přes GENIO PRESCORING. Nyní je možné využít i akční úrokové sazby na 90 % hypotéky.

genio-system-logo

Genio PRESCORING

Nyní máte možnost online a z pohodlí domova nechat posoudit možnosti financování vybraného bytu. Vyplněním scoringového dotazníku získáte do 24 hodin informaci o tom, zdali a za jakých podmínek do toho s Vámi banka půjde. Následnou telefonickou či osobní konzultací dořešíme všechny podstatné parametry a připravíme řešení na míru přímo Vám.

DÍKY SPOLUPRÁCI S MODROU PYRAMIDOU VÁS ČEKÁ CELÁ ŘADA BENEFITŮ

  1. Modrá pyramida pro vás zpracuje hypoúvěr ZDARMA, včetně
    Dodatku k úvěrové smlouvě (týká se změn smluvních podmínek
    z podnětu developera do vyčerpání hypoúvěru).
  2. Získáte ocenění včetně zpráv o stavu výstavby zcela ZDARMA.
  3. ZDARMA získáte také čerpání na návrh na vklad, tedy potvrzení katastrálního úřadu, že byl podán návrh na vklad zástavního práva. Díky tomu není třeba čekat na předložení listu vlastnictví se zapsaným zástavním právem a část hypotéky lze čerpat již na základě předložení tohoto návrhu.

Již po první schůzce budete mít jasnou představu, jak bude úvěr na požadovaný účel vypadat

Pro vyřízení úvěru není podmínkou sjednávat další produkty, jako např. běžný účet, kreditní kartu, kontokorent, životní pojištění apod.

Modrá pyramida vám zajistí úrokovou sazbu nižší, než je standardně nabízená úroková sazba, s garancí podle její aktuální výše. Úroková sazba je individuálně nastavena pro klienty společnosti developerského projektu Výhledy Hýskov.

Mám zájem o kontaktování
hypotečním specialistou

    Váš telefon